2 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Mariager. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.
I Assens, Mariager, kan man finde to nye spændende boligtilbud. Først er der villaen på Pilevej 11. Med et rummeligt areal på 209 m² er denne bolig beliggende på en stor grund på 1662 m². Ejendommen er opført med kun 2 værelser og udbydes til en pris på 1.995.000 DKK.
En anden boligmulighed i området er Poppelvej 5. Denne villa strækker sig over 185 m² og er placeret på en grund, der måler 621 m². Boligen rummer 3 værelser og er sat til salg for 995.000 DKK.
Begge villaer i Assens præsenterer hver deres unikke charme og er klar til at byde nye ejere velkommen.
Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.