Daniavej 127 og 3 andre boliger er kommet til salg denne uge i Mariager - se boligerne her.

dato

4 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Mariager. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.

I Mariager er to nye boliger netop sat til salg. Den ene er villaen på Daniavej 127 i Assens. Med en boligstørrelse på 139 kvadratmeter, fordelt på 5 rum, tilbyder denne villa et rummeligt hjem. Beliggende på en grund på 937 kvadratmeter, er ejendommen udbudt til 3.995.000 kr.

En anden spændende villa i området er beliggende på Edderupvej 20. Denne villa har en størrelse på 124 kvadratmeter og fordeler sig over 8 rum. Grunden, som ejendommen er placeret på, er lidt større med sine 1366 kvadratmeter. Denne ejendom ligger til salg for 1.495.000 kr.

Begge villaer i Mariager tilbyder forskellige muligheder for potentielle købere, der leder efter deres nye hjem. Daniavej 127 er den lidt dyrere, men også større villa, men Edderupvej 20 er attraktiv med flere rum for en lavere pris.

Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.

Data er automatisk hentet fra eksterne kilder, herunder Boliga.
Kilde: Boliga